Hakkımızda

Greenmar-Marine-Solutions1

Greenmar Marine Solutions

GREENMAR MARINE SOLUTIONS denizcilik sektöründe kullanılan gemi makine, ekipman ve sistemlerinin devreye alma, kalibrasyon, bakım ve onarım hizmetleri için güvenilir, mükemmellik ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunma hedefi ile kurulmuştur. Sizlere sunmakta olduğumuz servislerimiz için teknik personelimizi, ekipmanlarımızı ve diğer unsurları en üst kalitede tutmak için gayret gösteriyoruz. Her biri kendi alanında uzman ve deneyimli profesyonel teknik servis ekibimiz ile teknik sorun ve ihtiyaçlarınız için en iyi çözümleri sunmaktayız.

Yurtiçi ve yurtdışında sürdürdüğümüz teknik servis hizmeti ile daima kendimizi yenileyerek ve geliştirerek, kıymetli müşterilerimize en iyi hizmeti sunma arzusu ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daima en iyisi olmak, ürün ve hizmetlerimizde sağladığımız kalite ile sizlerin sürekli tercihi olmak bizim birincil önceliğimizdir.

Servisini sunmakta olduğumuz ekipmanlarınızın garantili bakım, onarım ve kalibrasyonunun deneyimli ve alanında uzman servis mühendislerimiz tarafından yapılması için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Nasıl Çalışıyoruz?

Taleplerinizi İnceliyoruz

En Uygun Çözümü Buluyoruz

Uzman Ekibimizle Hizmet Sunuyoruz