Servisler

BWTS-Balast Suyu Arıtma Sistemleri

BWTS – Balast Suyu Arıtma Sistemleri

marka BWTS / BWMS Sistemlerinin devreye alma, arıza bulma/onarım servisleri tecrübeli servis mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için iletişim bölümünden bize yazabilir veya anasayfada bulunan telefon numarasından arayabilirsiniz.

Nitrojen Üretim Sistemleri (Membran & PSA)

Gerek Membran gerek de PSA (Basınç Salınımlı Adsorpsiyon) tipi Nitrojen Jeneratörü sistemlerin yıllık bakımları, membranlarının sağlamlık kontrolleri ve kalibrasyon işlemleri tecrübeli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Nitrojen Üretim Sistemleri (Membran & PSA)
Seviye Ölçme ve Görüntüleme Sistemleri

Seviye Ölçme ve Görüntüleme Sistemleri

Auxitrol, Enraf, Honeywell ve Panasia marka tank sıvı, basınç ve gaz seviye ölçüm sistemlerinin periyodik bakımları ve kalibrasyonları özel kalibrasyon cihazları kullanılarak deneyimli servis mühendislerimiz tarafından  yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için iletişim bölümünden irtibata geçiniz.

Elektropnömatik Seviye Ölçüm Sistemleri

Elektropnömatik seviye ölçüm panellerinin ve membranların periyodik bakımları ve kalibrasyonları yapılır, ölçüm doğrulukları özel test cihazları kullanılarak test edilerek teslim edilir. TN3801 sisteminizle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Elektropnömatik Seviye Ölçüm Sistemleri
ODME - Yağ Tahliye ve Görüntüleme Sistemleri

ODME – Yağ Tahliye Ve Görüntüleme Sistemleri

Yağ Tahliye ve İzleme Ekipmanı (ODME), MARPOL’ün MEPC kuralları çerçevesinde kargo taşıyan tüm gemilerde bulundurulması zorunlu bir sistemdir. ODME sisteminin çalışmadığı tespit edildiği durumlarda geminin tutuklanması diye tabir edilen geminin seferden menedilmesi, ağır para cezaları ve gecikmelere sebep olabilmektedir.

Beklenmeyen risk ve maliyetleri önlemek için ODME Sisteminizin tüm bileşenlerinin kontrol edilerek gerekli bakım ve kalibrasyonlarının tecrübeli servis mühendislerimiz tarafından yapılması için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tahrik Performans Yönetim Sistemleri

VAF Marka Flowmetre, Viscosimetre, T-Sense, TT-Sense sistemlerinin devreye alınma, tamir ve bakım işlemleri eğitimli ve tecrübeli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için iletişim bölümünden bize yazabilir veya anasayfada bulunan telefon numarasından arayabilirsiniz.

Tahrik Performans Yönetim Sistemleri
Etkilenmiş Akım Anti Kirlenme (ICAF) ve Katodik (ICCP) Koruma Sistemleri

Etkilenmiş Akım Anti-Kirlenme (ICAF) ve Katodik (ICCP) Koruma Sıstemleri

Ne kadar basit bir sistem gibi görünse de Anti-Kirlenme (ICAF) ve Katodik (ICCP) koruma sistemleri gemiler için büyük öneme sahiptir. Sistemin ne derecede verimli çalıştığı ise sistemin kurulumunun ne kadar üretici tavsiyesi doğrultusunda yapıldığı ile ilgilidir. Sistemin gerektiği gibi ve verimli çalışmadığı durumlarda ise alıcı boruların tıkanmasına ve beklenmedik kritik sorunların ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.

Gerek yeni inşa gemilerinde gerek de tamir için gelen gemilerde yapılan anot yenileme işlemleri zamanı uzman servis mühendislerimizin desteğini almak için iletişim bölümünden bize yazabilir veya anasayfada bulunan telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

UTI (Üç Modlu Taşınabilir Ölçüm Ekipmanları)

MMC Marka UTI – Taşınabilir Yağ-Su arayüz ve Sıcaklık ölçüm ekipmanlarının periyodik bakım, tamir ve kalibrasyonları özel test cihazları kullanılarak tarafımızdan yapılmaktadır.

UTI (Üç Modlu Taşınabilir Ölçüm Ekipmanları)
INCINERATOR OWS STP

INCINERATOR – OWS - STP

DETEGASA marka İncinerator (Yakma Fırını), OWS (Yağ Su Ayırıcı) ve STP (Pis Su Arıtma) sistemlerinin tamir ve bakim işlemleri eğitimli servis mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için iletişim bölümünden bize yazabilir veya anasayfada bulunan telefon numarasından arayabilirsiniz.

Window Wipers

Köprüüstü cam silecek, pantograf sistemlerinin devreye alınması, tamir ve bakımı tecrübeli servis mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır.

Cam Silici sisteminizle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Window Wipers (Scanwipers)